System sugestii
pracowniczych

Dzięki zasotosowaniu systemu Cluer oszczędzisz koszty, zwiększysz motywację pracowników, poprawisz organizację pracy, uzyskasz informacje, które pomogą Ci lepiej zarządzać firmą.

Play Video about system zbierania sugestii
Dlaczego warto?
W organizacji najważniejsi są ludzie. Od ich zaangażowania i doświaczenia zależy sukces. Uwolnij potencjał całego zespołu. Udostęnij bezpieczną i atrakcyjną przestrzeń dla dzielenia się obserwacjami i pomysłami.
System sugestii

produkcja

Cluer pozwala na wygodne i szybkie zgłaszanie problemów produkcyjnych wraz z sugestią ich rozwiązania. Dzięki danym zebranym od wszystkich pracowników możesz na bieżąco działać adekwatnie do sytuacji.

Zgłoszenia BHP

Zerwany przewód, uszkodzona instalacja? Pozwól, by pracownicy szybko zgłosili problem, a odpowiednie służby automatycznie zostały powiadomione. Dzięki temu unikniesz wypadków i zaoszczędzisz pieniądze.

Raporty ESG

Zbieraj informacje i sugestie pracowników wspierające ekologię i zrównoważony rozwój. Wdrażaj sugerowane inicjatywy, które wykażą działania, które będziesz mógł ująć w swoim raporcie ESG. Daj się poznać z najlepszej strony!

Zaangażowanie

Bycie docenionym oraz zauważonym w firmie powoduje wzrost zaangażowania. Pracownik czuje się ważny. Im bardziej ma świadomość, że jego głos się liczy, tym bardziej wzrasta jego lojalność wobec organizacji.

SYGNALIŚCI

Istnieje możliwość skonfigurowania systemu w taki sposób, by sygnaliści mogli w łatwy i bezpieczny sposób przesyłać informacje dotyczące naruszeń, bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za tego typu zgłoszenia. Jednak włączenie tej opcji odbywa się wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta ( ! ).

Grywalizacja

Dzięki rankingom wzrasta zaangażowanie pracowników. Mogą oni ze sobą rywalizować, ale też wzajemnie się wspierać. Grywalizacja gwarantuje aktywność ze strony pracowników. Wprowadza element rozrywki.

WZROST MOTYWACJI

Wykorzystaj grywalizację

Wykorzystaj metody grywalizacji by zachęcić swój zespół do przekazywania pomysłów. Nagradzaj ich efektywne innowacje. Stwórz warunki w których rozwój firmy będzie dla nich ważny i atrakcyjny.

system sugestii pracowniczych

Jak to działa?

Każdy z uprawnionych przez Ciebie pracowników otrzyma kod QR, po zeskanowaniu którego, będzie miał dostęp do aplikacji. Dzięki temu może w dowolnej chwili zgłosić pomysł na usprawnienie. Inni pracownicy mogą podnieść wagę pomysłu opierając się na podobnym doświadczeniu.

TABLET, TELEFON, LAPTOP, PC

Wygoda użytkowania

System został zaprojektowany tak, by zachęcać do jego używania. Pracownicy wprowadzają usprawnienia korzystając z telefonu, bez konieczności pobierania dodatkowych aplikacji. Z kolei przegląd pomysłów, analizy, ankiety itp. mogą być wyświetlane na urządzeniach typu desktop, co gwarantuje najlepszą czytelność i interpretację przez managerów.

4.8/5
4.8
4.8/5
W oparciu o 348 opinii
5/5
"Aplikacja bardzo prosta i łatwa w użyciu. Dobrze, że powstała. Wiele razy miałam ochotę coś zgłosić ale zanim to zrobiłam już o tym zapomniałam."
Magda
Dekorator
4/5
"System jest naszymi dodatkowymi oczami. Fajnie jest mieć lepszą wiedzę na temat tego, co się u nas dzieje."
BEATA
Specjalista HR
5/5
"Najchętniej używana apka przez naszych pracowników. Udało nam się wprowadzić niektóre sugestie, dzięki czemu działamy sprawniej. Polecam."
Agnieszka
HR Manager
4/5
"Z aplikacji korzysta się przyjemnie. Dodatkowo fajnie mieć świadomość, że moje zdanie ma znaczenie. Kilka rzeczy już udało się poprawić."
ADAM
Specjalista UR
5/5
"Aplikacja bardzo pożyteczna. Czasem uczy, czasem bawi. Na pewno przyspiesza i poprawia komunikację z resztą zespołu. Często też potrafi rozśmieszyć."
PIOTR
Administrator Systemu
5/5
"Oceniam ten program bardzo dobrze. Czuję się bardziej częścią zespołu. Moja sugestia została wprowadzona w życie i mamy teraz łatwiej"
IWONA
Pracownik biurowy