Obsługa techniczna nieruchomości

Posiadasz zespół techników? Dotyczą Cię terminy obowiązkowych przeglądów? Chcesz mieć porządek i pewność, że żadna zgłoszona usterka nie będzie pominięta?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które usprawni Twoją działalność.

Dzięki CLUER TECH Twoja obsługa techniczna nieruchomości stanie się prosta!

obłsuga techniczna nieruchomości

Zdobądź więcej klientów!

Wykorzystaj atut niespotykanej dotąd, nowoczesnej jakości obsługi klienta.

Pokaż zarządcom i administratorom jak proste jest zgłaszanie usterek oraz obserwowanie statusu ich realizacji. Zdobądź więcej Klientów konkurując jakością obsługi Klienta.

System sugestii

WYGODA

Udostępnij zarządcom, administratorom lub mieszkańcom wygodne narzędzie do zgłaszania usterek. Pokaż jak ważne, jest dla Ciebie zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Sprawność

Dzięki wykorzystaniu kodów QR wprowadzenie nowego zgłoszenia jest błyskawiczne i proste! Wystarczy zeskanować QR kod własnym telefonem. Następnie wypełnić formularz i gotowe!

STATUS ZLECEŃ

Wygodnie na ekranie dowolnego urządzenia śledź statusy realizacji zleceń. Sprawdzaj, na jakim są etapie. Szybko i wygodnie! Bądź zawsze najlepiej poinformowany.

BEZ LIMITU KONT

Udostępniaj administratorom, zarządcom i mieszkańcom dowolną ilość kont. Nie nakładamy limitów. Korzystaj swobodnie. Dostosuj się do potrzeb Twojego Klienta.

BEZ OPŁAT U KLIENTA

Twój Klient korzysta z platformy za darmo. Oznacza to, że nie pobieramy opłat za przesyłanie zgłoszeń od Twoich Klientów.

WGLĄD W KOSZTY

Oprogramowanie umożliwia wgląd w koszty realizowanych zleceń. Dostarcz swoim Klientom coś więcej niż usługę, zaoferuj niespotykaną dotąd jakość.

obsługa techniczna nieruchomości

Wykorzystaj program - działaj sprawniej!

WYGODNIE TWÓRZ

HARMONOGRAMY KONSERWACJI

Wykorzystaj program, by żmudna dotąd praca została zautomatyzowana. Oprócz oszczędności czasu zyskasz pewność, że nic Ci nie umknie.

podejmuj trafne decyzje

Analizuj realizacje, koszty

Wygenerowane z programu raporty pozwolą Ci na bieżącą ocenę sytuacji. Stanowią one źródło podejmowania trafnych, opartych o realne dane decyzji biznesowych. Działaj skutecznie dzięki raportom.

TABLET, TELEFON, LAPTOP, PC

Wygoda użytkowania

Twoi Klienci dokonują zgłoszeń, wykorzystując np. swój telefon, bez konieczności pobierania dodatkowych aplikacji. Z kolei Ty, jako administrator możesz przeglądać dane na urządzeniach typu desktop, laptop lub tablet co gwarantuje najlepszą czytelność i interpretację.